Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bilgisayar Teknolojisinin Hızlı Değişimi

Ana Sayfa » Bilgisayar » Bilgisayar Teknolojisinin Hızlı Değişimi
Bilgisayar  Teknolojisinin Hızlı Değişimi

Günümüzde yaşanan değişmelerin kaynağında ki ve sonucunda ki bilgisayar teknolojisi en parlak günlerini yaşıyor. Sadece son birkaç seneyi göz önünde bulundurmuş olduğunuzda ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Bilgisayarlarda ki az zamanda hızlı değişimi fark etmiş olduğunuzda gerçekten şaşırmamak elde değil. Geçen her yeni sürede bilgisayarlar hem daha ince ve küçük bir hale geliyor, şık bir tasarıma ulaşıyor, hem de çok daha hızlı ve işlevsel hale geliyor. Sadece dizüstü bilgisayarları bir inceleyin, 1 santimetrenin altına inebilmiş incelikte olduğunu, pil sürelerinin oldukça uzadığını ve performansının ise oldukça yüksek olduğunu göreceksiniz. Ayrıca masaüstü bilgisayarların satış rakamlarının da oldukça fazla düştüğünü görebiliriz.

acer chromebook fiyatı
Peki içinde bulunduğumuz zaman diliminin bilgisayarı bunlar mı? Kesinlikle değil. Artık yeni nesil bilgisayarlar var. İntel’in son zamanlarda çıkarmış olduğu bilgisayar olan ultrabook dönüşümlü dizüstü bilgisayar, zamanın ruhuna uygun bir bilgisayar olarak nitelendirilebilir. Bu bilgisayarı hem dizüstü olarak, hem de tablet gibi dokunmatik olarak kullanabilirsiniz. Üstelik düşük fiyat politikası ile herkesin bu gibi bilgisayarlar edinebilmesini kolaylaştıracak.

Bilgisayar Teknolojisinin Hızlı Değişimi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kaliteli Bir Siemens Servis Mi Arıyorsunuz? Hava bugün 0 derece ise, yarın da bugünün 2 katı soğuk olacaksa yarın hava kaç derece ? Atv ve evdeki telsiz telefon Trafik Işıklarının İcadı ve Tarihi Klimalı Klavye Serinletiyor. 2008-2009 Teknoloji ve Tasarım Dersi Zümresi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır