Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Balıkesir’e Uludağ Turizm İle Seyahat edin.

Ana Sayfa » Haftanın Alem Sitesi » Balıkesir’e Uludağ Turizm İle Seyahat edin.
Balıkesir’e Uludağ Turizm İle Seyahat edin.

Balıkesir otobüs bileti satan otobüs firmaları arasında en kapsayıcı olanı Balıkesir Uludağ Turizm otobüs firmasıdır.

Bandırma: Marmara denizi kıyısındaki Bandırma, Balıkesir’in en büyük ilçesidir. Bir ilçeden çok bir il merkezine benzer. Bandırma’nın Livatya plajı ünlüdür. Ayrıca Kapıdağ’ın Bandırma’ya bakan kıyılarında da göz alabildiğine uzanan doğal kumsallar vardır. Bunların en önemlileri de Kocakum ve Tanaça kumsallarıdır.

 

Gönen: Türkiye’nin en modern dinlenme sitelerinden biri olan Denizkent, Gönendedir. Binlerce turisti bir anda barındıracak tesisler yapılmıştır. Gönen, ayrıca kaplıcalarıyla de ünlü bir ilçemizdir.

www.Clickbus.com.tr Balıkesir Uludağ Turizm otobüs biletleri ile sizi Marmara Adalarına taşıyor.

otobilet

Marmara Adaları: En büyüğü Marmara adasıdır. Sonra şaraplarıyla ünlü Avşa, altın kumsallarıyla Paşalimanı ve bir balık cenneti olan Ekinlik adası gelir. Bütün bu adalar, son yıllarda, en çok turist çeken köşeler haline gelmiştir. Turistik tesisler hızla ilerlemektedir.

 

Manyas gölü ve “Kuş Cenneti” :Manyas gölü, Türkiye’nin 6. büyük gölüdür. Bu gölde, Bandırma’nın Sığırcıatik köyünün sınırları içinde, Türkiye’nin 5 büyük milli parkından biri olan Kuş Cenneti, bütün dünyada ünlüdür. Park, çok sık ağaçlıktır. Bu ağaçlarda, yüzlerce türde kuş vardır. Gölde, çeşitli balıklar bulunur. Buradaki balıklardan, çok iyi havyar çıkarılır.

Balıkesir, her derde şifa, birçok ünlü ılıcalarla doludur. Sındırgı’nın Emendere Kaplıcasında, gürül gürül “Gençlik suyu kaynar. Asırlardan beri bu su, kudret suyu olarak dillere destandır.

Balıkesir Uludağ Seyahat otobüs biletlerinizi Clickbus.com.tr sitesinden satın alabilirsiniz.

Balıkesir’e Uludağ Turizm İle Seyahat edin. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

GTA 4 IV Oyun Hileleri SiteMap Türkiye’de Siber Güvenlik İçin İlk Adım Atılıyor Godaddy Türkçe Firma içi Transfer Hatası Ani Zayıflama Diyeti Blu-Ray Boyutu 10 Kat Artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır