Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Backlink Sorgulama

Ana Sayfa » Haftanın Alem Sitesi » Backlink Sorgulama
Backlink Sorgulama

Merhaba değerli Teknoalem okurları ,

Bu yazımızda sizlere backlink sorgulama hakkında bilgiler aktaracağız.

Sitelerinizin daha üst sıralarda yer alması için backlink sorgulama işlemlerini gözlemleyerek kendiniz en uygun backlink listesini elde edebilirsiniz.

backlink sorgulama

Backlink sorgulama işlemi gerçekleştiren sitemizde sitenize direkt yönlenen linkleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemiz PageRank değeri en yüksek olan sayfaların hangi IP adresinden sitenize link verildiğini göstererek daha doğru bir reklam planlama işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Bu siste ile diğer sitelerde bulamayacağınız güncel back link gösteren siteleri bulabilirsiniz. Backlink sorgulama sitemizde sorgulama işlemleriniz işlem yaptığınız gün baz alınarak gerçekleştirilmektedir. Gelecek link tahmini PageRank değerlerini görebilmek için sitemizde bulunan seçeneklerden birini işaretlemeniz gerekmektedir. Sayfamızda bulunan sorgulama sistemi gelecek olan backlinkleri PageRank değerine en yakın bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Sitemiz sorgulama işlemlerinde linkleri IP adresleri ile beraber sorgulayarak sitenizde bulunan backlinklerinizin bulunduğu sayfanın değerini en doğru bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Bu işlemden sonra sistemimiz gelecek dönemde kullanılacak en doğru PageRank değerleri verilmiş linkleri sizlerle paylaşarak sitenizin marka değerini yükseltmenize yardımcı olmaktadır. Piyasada backlink listelerini bulmak oldukça zor bir hal almaktadır. Backlink paylaşımlarını gerçekleştiren sitelerin pek çoğu çalışmamakta veya tamamen kapanmış bir halde bulunmaktadır. Sitemiz bu açığı kapatmak için en PageRank değeri en doğru tahmin edilmiş backlink listelerini sizlere sunmaktadır. Sitemizin sizlere sunmuş olduğu backlink işlemleri arama motorlarında sorgulama işlemlerinde ilk sayfalarda çıkan backlink listelerinden oluşmaktadır. Sitemizde yapacağınız backlink arama işlemlerinin doğru şekilde yapabilmek için şu özellikleri kullanmaktadır. Backlink sorgulama sistemimiz sorgulama işlemlerini IP adresi ile birlikte gerçekleştirmektedir. Sorgulama sırasında ortaya çıkarılan backlinkler PageRank değeri ile beraber verilmektedir. Bunun yanında backlinklerin bulunduğu sayfanın PageRank değerleri de sorgulama sistemimizde gözükmektedir. Sistemimiz en doğru istatistik verileri düzenleyerek gelecek döneme dair PageRank tahminini gerçekleştirmektedir. Sitenizin doğru şekilde yüksek sıralara çıkması için nitelikli backlink listelerini kullanmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde pek çok web sitesi sahibi kişi sitelerinin backlink kullandıkları halde yüksek sıralara tırmanamadığını ve gerekli ziyaretçi sayısını ulaşamadıklarından dert yakınmaktadır. Backlink kullandıkları halde yüksek sıralara ulaşamamalarının nedenleri arasında internet sitelerinin özelliklerine uygun backlink kullanmamaları en büyük sebeplerden birisidir. Yüksek sıralarda bulunmamasının bir diğer nedeni ise spam sitelerin üzerinden kullanmış oldukları niteliksiz backlink almalarıdır.

Kaynak: http://www.sitedestek.com/backlink-sorgulama/

Backlink Sorgulama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Telefon Faturasını Düşürmek , İndirimli Arama Hangi Antivirüs Programı Kullanılmalı, En İyi Antivirüs Programı Körler alfabesinin mucidi: Louis Braille Bilgisayarınızı Wi-Fi Router Olarak Kullanın Windows 7’den Windows 10’a Nasıl Geçiş Yapılır? Bond, Sony ile İstihbarat Topluyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır