Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ASUS ZenWatch 3 İncelemesi – Yorumlar

Ana Sayfa » Cep Telefonu » ASUS ZenWatch 3 İncelemesi – Yorumlar
ASUS ZenWatch 3 İncelemesi – Yorumlar

Kutudan ZenWatch 3 akıllı saat, manyetik şarj ünitesi, USB şarj adaptörü, şarj standı ve garanti belgesiyle gelen ASUS ZenWatch 3, uzun süredir beklenen bir cihazdı.

Farklı renk seçeneklerine sahip olan ASUS ZenWatch 3, IP67 sertifikasına sahip ve bu yüzden de tozla suya karşı ekstra dayanıklılık sunuyor. Yuvarlak ekranla gelen akıllı saat, klasikle modern çizgiyi birleştirirken, AMOLED bir panele sahip. Saat, son sürüm Android Wear’la gelirken (en azından Android Wear çıkana kadar) cihazın arayüzü de bir öncekine göre değiştirilmiş.

Akıllı saatlerle genellikle basit işlemler yaptığımız için fazla güçlü işlemcilere de ihtiyaç duymuyorlar. ASUS ZenWatch 3’te Snapdragon 2100 işlemci var ve bu yeni nesil sayılabilecek bir çipset. Ayrıca 512MB RAM ve 4GB hafıza alanı da mevcut. Eğer yüzlerce müzik depolayanlardan değilseniz, muhtemelen bu kadar alan sizin için fazlasıyla yeterli gelecektir.

Hem Bluetooth, hem de Wi-Fi bağlantı seçenekleri sunan ASUS ZenWatch 3, 340mAh bataryaya sahip ve bu yönden ZW2’ye göre daha küçük kalıyor. Tabii aynı zamanda işlemci değişikliği, batarya tüketiminde de fark yaratacaktıtr. Ayrıca bu sefer HyperCharge özelliği de var ve iddialara göre yüzde 60 batarya şarjı, sadece 15 dakika içinde gerçekleşecek.

Yaklaşık 1500 TL fiyat etiketiyle satılan ASUS ZenWatch 3, maalesef ülkemizde biraz daha pahalı. Fakat yine de oldukça başarılı, klasik sevenlere de hitap eden bir akıllı saat diyebiliriz.

ASUS ZenWatch 3 İncelemesi – Yorumlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tarayıcınız İçin En İyi Eklentiler NanoTeknoloji ve Türkiye SiteMap Alan Turing Kimdir? Alan Turing Buluşları ve Enigma Proxy Nedir? Proxy Nasıl Kullanılır? Windows ve Tarayıcıda İstenmeyen Reklamları Kaldırmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır