Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Asus Akıllı Saat ve Özellikleri

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Asus Akıllı Saat ve Özellikleri
Asus Akıllı Saat ve Özellikleri

Giyilebilir ürünler ve akıllı sistemler artık her yerde. Asus giyilebilir ürünlere yönelik geliştirmiş olduğu hizmetlerden birisi olan akıllı saat ile sektörde yer alan firmalara dişli bir rakip olmaya hazırlanıyor. Daha önce Jonney Shih tarafından yapılan açıklamada ses ve el hareketleri ile kontrol edilebilen çeşitli araçların geliştirildiği ve test edildiği belirtilmişti. Bu ürünler arasında piyasaya sunulacak ilk araç akıllı saat olacak.

Bu yazımızda asus akıllı saatler, asus giyilebilir ürünler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

asus-akilli-saat

Asus Akıllı Saat ile Devrim Yaratacak

Piyasada ütopik fikirler havada uçuşuyor olsa da bugünün teknolojisi ile geliştirilen sistemler ancak belirli bir noktaya kadar ilerliyor. Akıllı telefon pazarına göz atıldığında daha geniş ve kullanılabilir ekranlara sahip olan bu ürünlerin, giyilebilir ürünlere kıyasla daha kolay kullanıldığı söylenebilir.

Giyilebilir ürünlerde yer alan en temel sorun ise ekranın küçük olması nedeniyle dokunmatik işlemlerin zor gerçekleşmesi olarak gösteriliyor. İşte burada devreye giren sektör liderleri ve Asus bu ürünlerin ses ve el hareketleri ile kontrol edilmesinin doğru olacağını vurguluyor.

Şuanda herhangi bir haber ya da görsel basına yansımış olmasa da Asus tarafından giyilebilir teknoloji ürünlerinin 2014 Haziran ayında tanıtılması bekleniyor. Ayrıca giyilebilir ürünlerin enerji tüketiminin daha kullanılabilir bir seviyeye getirilmesi içinde çalışmalar sürüyor.

Asus Akıllı Saat ve Özellikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Adsl Kota Takip Programı Ünlü Bilim Adamlarının Resimleri Facebook’un İnsan Sağlığı Üzerinde Etkisi WhatsApp’ta hareketli GIF nasıl gönderilir? Hata ”Default Boot Device Missing or boot failed” Çözümü Antoine Lavoisier Kimdir? Antoine Lavoisier Buluşları – İcatları Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır