Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Watch Özellikleri – Fiyatı, Çıkış Tarhi

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Apple Watch Özellikleri – Fiyatı, Çıkış Tarhi
Apple Watch Özellikleri – Fiyatı, Çıkış Tarhi

Apple’ın uzun süredir merakla beklenen tanıtım lansmanı gerçekleşti. Geçtiğimiz gün yapılan tanıtım lansmanında yeni iPhone 6, iPhone 6 Plus ve Watch tanıtımı gerçekleştirilirken iPhone dışında Watch, dünya genelinde büyük ilgi uyandırdı.

apple watch çıkış tarihi

Bu yazımızda Apple Watch özellikleri nelerdir, Apple Watch Fiyatı, Apple Watch çıkış tarihi gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Uzun süredir beklenen Apple tanıtım organizasyonu sonunda gerçekleşti. iPhone 6 ve Watch ürünlerinin tanıtıldığı organizasyonda özellikle Apple’ın yeni akıllı saati büyük bir ilgi uyandırdı. Uzun süredir hakkında pek çok spekülasyon gerçekleştirilen ve özelliklerine dair varsayımlarda bulunulan Watch, beklenilenin aksine pek çok sürpriz içeriyor.

Apple Watch Özellikleri

Apple’ın yeni ürününün adı iWatch olarak değil Apple Watch olarak tanıtılırken diğer akıllı saatlerin aksine özelleştirilebilir bir saat göstergesi ile sunuldu. Yeni akıllı saatin benzerlerinde olduğu gibi fitness ve sağlık uygulamalarını birlikte sunacağı söylenirken saat üzerinde yer alan hareket algılayıcısı nedeniyle kolun hareketiyle birlikte saat ekranı açılmaya başlayacak.

Siri destekli olarak sunulacak olan saat, Türkçe desteği içermese de önemli bir yarar sağlayacak. Yine saatin bir diğer önemli özelliği olarak ekran üzerinde çizimlerin yapılabileceği ve bunun paylaşıma açık olacağı söylendi. 6 farklı kayış seçeneğini içeren diğerlerine göre %60 daha dayanıklı olan Watch, iPhone ile birlikte kullanılabilecek. Ayrıca saatin pek çok sosyal ağıda desteklediği söyleniyor.

Apple Watch Satış Fiyatı – Çıkış Tarihi

Apple’ın yeni akıllı saatinin çıkış tarihi olarak 2015 yılının ilk çeyreği gösterilirken satış fiyatının 349 dolardan başlayacağı söylendi.

Apple Watch Özellikleri – Fiyatı, Çıkış Tarhi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Güç Kaynağı ( Power Supply ) Seçimi ve Kriterler Dünyanın En Küçük Savaş Uçağı Bedava-Free Ftpli 1.5 gb alan 100gb bw li Reklamsız Host Nokia 1100 Rekor Kırıyor. Foursquare’da Swarm Dönemi TrekStor Mp4 ve Ürünleri – I beat Move

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır