Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Angry Birds Epic ile RPG Keyfini Yaşama Vakti

Ana Sayfa » İnternet » Angry Birds Epic ile RPG Keyfini Yaşama Vakti
Angry Birds Epic ile RPG Keyfini Yaşama Vakti

Son yılların en popüler oyunlarından birisi haline gelen, mobil, tarayıcı tabanlı ve bilgisayar üzerinden oynanabilen Angry Birds serisine yeni bir oyun ekleniyor. Yapımcı Rovio önceki sürümlerden sıkılan ve daha farklı kızgın kuşları tanımayı isteyen oyunculara müjdeli haberi verdi.

Bu yazımızda angry birds epic, angry birds, kızgın kuşlar oyunu gibi merak edilen konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

angry_icons_by_femfoyou-d38gku3

Angry Birds Epic ile RPG Zamanı

Angry Birds serisi bilindiği gibi kızgın kuşların çeşitli araçlar ile engelleri aşması esasına dayanmaktaydı. Benzer görevleri içermesi ve artık eski sürümlerin doyum noktasına ulaşması firmayı harekete geçirmiş olacak ki Angry Birds Epic ile konsept tamamen farklı bir yöne kaydırılmış.

Angry Birds Epic, önceki oyunlardan tamamen farklı bir yapıya bürünerek sıra tabanlı RPG olarak kullanıcılara sunulacak. Yayınlanan tanıtım videosuna göre karakterler yine aynı kalırken bu kez kuşlar farklı sınıflara ayrılıyor. Orta çağ öğelerini taşıyan yeni sürümde kırmızı kuş şövalye olurken, sarı kuş büyücü olarak görev alıyor. Yine haritada da değişiklikler düşünülmüş ve bu kez serüven Piggy Island adı verilen bir bölgede geçiyor.

Resmi olarak bilgi verilmiş olmasa da farklı kaynaklarda Epic ile tahta kılıç, kızartma tavası ve birçok ilginç eşyanın da yer alacağı söylenmekte. Ayrıca karakterlerin iksir kullanması da mümkün olacak.

Oyunun 14 – 15 Mart arasında Avustralya ve Kanada’da yayınlandı.

Angry Birds Epic ile RPG Keyfini Yaşama Vakti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Acil İniş Yapan Uçak Çocuğa Çarptı Bilgisayarsız root nasıl atılır? (Android) Cep Telefonunun Çeyrek Yüzyıllık Serüveni Youtube’dan Yeni Özellik – Youtube Music Key Eski Sürücülerden Kurtulma Yolları Fiziksel Portlar ve Yapabileceklerimiz

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır