Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Android Üzerindeki En İyi 3 Anti-Virüs Uygulaması

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Android Üzerindeki En İyi 3 Anti-Virüs Uygulaması
Android Üzerindeki En İyi 3 Anti-Virüs Uygulaması

Akıllı cihazların yaygın bir hale gelmesiyle beraber; bilgisayarlarımızın güvenliği için kullandığımız anti virüs programları, akıllı cihazlarda da kullanılmaya başladı. Dünyadaki akıllı telefon kullanım sayısının her geçen gün arttığı ve teknoloji piyasasının bu cihazlar üzerinde yoğunlaştığı düşünüldüğünde, akıllı telefonların güvenilir ve sorunsuz çalışan anti virüs uygulamalarına olan ihtiyacı anlaşılabilir. Biz de android üzerinde kullanılan en iyi 3 anti virüs uygulamalarını belirledik.

en iyi antivirüs yazılımları
360 Security – 100 Milyon İndirme
En çok tercih edilen anti virüs uygulaması olan 360 Security, cihazınızı virüs tehditlerine karşı geliştirilen en son tasarım ile korumaya alıyor. İçinde birçok ek özelliği bulunan uygulama, sorunsuz çalışan sistemi ile cazip hale geliyor. Virüs tarama hızı diğer uygulamalara göre çok daha hızlı bir şekilde işliyor.
AVG – 100 Milyon İndirme
Bilgisayar pazarının etkin programı AVG, android cihazlar için de kullanışlı bir uygulama haline geldi. Virüslere karşı etkin bir güvenlik sağlamasıyla beraber, uygulama ve oyunları taramaya alıyor. Zararlı olarak gördüğü url’leri bildirerek, kullanıcıyı güvenli sayfaya yönlendiriyor. Ayrıca cihaz için performans arttırıcı ek özellikler barındırıyor.
CM Security – 100 Milyon İndirme
Android için lider uygulamalardan biri olan CM Security, gelişmiş anti virüs özellikleri dışında uygulama kitleme özelliği ile göz dolduruyor. Anti-hırsız modu ile telefonunuzu kaybettiğinizde veya çaldırdığınızda, cihazına yeniden kavuşabilirsiniz. Ayrıca işlemci hızlandırıcı özelliği ile cihazınızı daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Android Üzerindeki En İyi 3 Anti-Virüs Uygulaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WordPress Resim Ekleme Sorunu Google Chrome V 1.0 Çıktı Web Sitenize giren Ziyaretçilerin İp Adreslerini Kaydetmek Online Robot Resim Yapmak 100 Kilometrede 1 Litreden Az Yakıt Cam Çeşitleri ve Kullanım Alanları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır