Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Android En iyi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamalar

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Android En iyi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamalar
Android En iyi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamalar

Teknoloji gelişimi ve akıllı cihazların kullanımının artmasıyla beraber fotoğrafçılık sanatı değişime uğradı. Artık her akıllı telefonun bir kamerası var ve bu kameraların özellikleri gerçekten etkileyici. Durum böyle olunca da, özellikle genç kesimin profesyonel kameralara olan ilgisi daha azalmış hale geliyor. Android cihazlar için Google Play Store’da bulunan fotoğraf düzenleyici uygulamalar, çeşitli özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu programlar arasından seçim yapmak oldukça zor, çünkü her uygulamanın birbirinden farklı ek özellikleri bulunuyor.

wordpress 3.9 sürümü
1) AdobePhotoshopLightroom
Bilgisayarlar üzerinde etkili bir program olan AdobePhotoshop, mobil cihazlar içinde de bir uygulama çıkarmıştı. Çektiğimiz fotoğraflara profesyonel dokunuşlar yapmamızı sağlayan bu uygulamada 50’den fazla hazır ayar paketi bulunuyor. Diğer uygulamalara göre daha profesyonel bir kullanımının olduğu söylenebilir.
2) Pixlr
Android üzerindeki gelişmiş fotoğraf düzenleyicilerden biri olan Pixlr, sunmuş olduğu farklı katman ve kolaj seçenekleriyle göz dolduruyor. Renk ayarlamalarındaki hassaslık ise önemli bir özellik olarak vitrine çıkıyor.
3) PiscArt
300 milyondan fazla indirme sayısı bulunan uygulama, kendi alanında zirvede yer alıyor. Çektiğiniz fotoğrafları düzenleyen program, harmanlama ve filtre seçeneklerinin zengin olması ve yazı fontlarının çeşitliliği bakımından kullanıcılarına güzel bir deneyim sunuyor. Ayrıca fotoğraflarınıza, bu uygulamada bulunan küçük resim ve çıkartmaları da ekleyebiliyorsunuz.
4) Snapseed
Fotoğraf düzenleyiciler arasında fazla popüler olmayan bir uygulama olan Snapseed, temel özellikleri sayesinde yakın bir zamanda zirveye oynayabilir. İyileştirme, HDR, Keskinleştirme, Tasarım gibi 25 kullanışlı araca sahip olan programda ince dokunuşlar yaparak çektiğiniz fotoğrafları özel bir hale getirebilirsiniz. Doğa fotoğrafları ve yüz fotoğrafları için iki ayrı ayarlaması olan Snapseed, diğer özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Android En iyi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

PC Kullanıcılarına Özel En Yararlı 10 Program Bilgisayarınızı Wi-Fi Router Olarak Kullanın Futbol Severlere Frikik Oyunu Osmanlı’da Resim Yasağı Windows’un Hata Bildirimleri ve Düzenleme Yolları Araba Sileceği Nasıl İcat Edildi ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır