Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Android Cihazlarda Video Nasıl İndirilir?

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Android Cihazlarda Video Nasıl İndirilir?
Android Cihazlarda Video Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde Facebook, Youtube ya da diğer siteler üzerinden dilediğiniz videoları indirebilirsiniz. Gelişime açık olan ve pek çok farklı uygulama ile desteklenen Android, çeşitli video uygulamaları aracılığıyla, video dosyalarının indirilmesine imkan tanıyor.

android video indirme

Bu yazımızda Android cihazlarda video nasıl indirilir, Android cihazda video indirme, tablette video indirme gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde TubeMate uygulaması ile dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama, Youtube, Facebook ve daha pek çok site üzerinde video indirmeye imkan tanıyor.

Uygulamayı indirmek için uygulamanın resmi sitesi olan tubemate.net adresine girmelisiniz. Android 2.3+ ve üzeri sürümlerde kullanılabilen bu uygulama .apk uzantılı olup verilen onayların ardından hızla kurulacaktır. Hem indirme yöneticisi hem de tarayıcı olarak kullanılabilen TubeMate ile video indirebilmek için uygulamaya girdikten sonra video indirmek istediğiniz sayfaya girin. Daha sonra TubeMate logosunun solunda yer alan üç çizgiye tıklayın.

İndirmek istediğiniz videoyu oynattıktan sonra sitenin desteklemesi durumunda yeşil renkli bir ok işareti ile karşılaşacak ve videoyu indirebileceksiniz. Ok işareti çıktıktan sonra tıkladığınız pencerede videonun izlenebileceği ve indirilebileceği çözünürlüklerden birisini seçerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer indirme işleminin yavaş olduğunu düşünüyorsanız uygulama üzerinde tercihlerde yer alan Hız limitini >50 Mbps olarak değiştebilirsiniz.

Android Cihazlarda Video Nasıl İndirilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Nokia Lumia ile iddialı… Beyine Zarar veren Yiyecekler Google Glass Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Ücretsiz Blog Açabileceğiniz Web Siteleri Msn Çevrimdışı Girenleri Görme Yapay Zeka İle Erken Doğum Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır