Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Acil Tercümede Bilgin Tercüme Farkı

Ana Sayfa » İnternet » Acil Tercümede Bilgin Tercüme Farkı
Acil Tercümede Bilgin Tercüme Farkı

Kurumsal tercüme ihtiyaçlarında olduğu gibi bireysel tercüme ihtiyaçlarında da acil durumlar söz konusu olmakta ve acil tercüme bürosu arayışı gündeme gelmektedir. Sunduğu tüm hizmetler müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bilgin Acil Tercüme Bürosu, acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümleri ile rakiplerini geride bırakmaktadır. Pasaport tercümesi, diploma tercümesi gibi bireysel tercüme ihtiyaçlarında olduğu gibi şirketlerin sözleşme tercümesi, ihale şartnamesi gibi tercüme ihtiyaçlarında da en önemli çözüm ortağı olan şirketimiz, gelen tercüme taleplerinin dakikalar içerisinde fiyatlandırılmasını sağlamakta ve müşterimizin onayı ile birlikte tercüme sürecini başlatmaktadır. Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tercüman kadrosunu tam zamanlı olarak istihdam etmesi sayesinde hizmetlerinde hız kazanan büromuz, 7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet vermesi sayesinde gece, gündüz fark etmeksizin müşteri taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermektedir.

Tercüme ihtiyaçları söz konusu olduğunda, sözlü tercüme ayrı bir uzmanlık alanı olarak orya çıkmaktadır. Bilgin Tercüme’nin sözlü tercüme konusunda en az 15 yıl deneyime sahip tercümanları, ardıl tercüme ve simültane tercüme gibi sözlü tercüme türlerinde müşterilerimizin taleplerini karşılamaktadırlar. Ardıl tercüme, basın açıklamaları, küçük çaplı iş görüşmeleri gibi durumlarda önem kazanan bir sözlü tercüme türüdür. Teknik ekipman gerektirmediği gibi, kaynak dili konuşan kişinin konuşmalarının anında tercüme edilerek hedef dili konuşan kişilere aktarılması anlamına gelmektedir. Her iki dile de çok iyi hâkim olmayı ve çok hızlı düşünmeyi, ifadelerin doğru olarak aktarılmasını gerektirmesi ardıl tercümenin özellikleridir. Yine bir sözlü tercüme türü olan simültane tercüme ise, daha büyük organizasyonlarda tercih edilmektedir. Özel teknik ekipman kullanımını gerektiren simültane tercümede, tercüman kendisi için hazırlanan kabinde kaynak dili konuşan kişinin konuşmalarını dinleyerek mikrofon aracılığıyla hedef dili konuşan katılımcılara aktarmaktadır ve katılımcılar da, kullandıkları kulaklıklar sayesinde tercümanın konuşmalarını dinlemektedirler. Simültane ve ardıl tercüme konusunda da bütün dünya dillerinde bütün tercüme hizmetleri hakkında Bilgin Tercüme internet sitesinden bilgi alabileceğiniz gibi tercüme edilecek belgelerinizi göndererek fiyatlandırma isteğinde bulunabilirsiniz.

Acil Tercümede Bilgin Tercüme Farkı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yasaklı Engelli sitelere Hızlı Olarak Girmek ( Security KISS ) Antalya’da Jaws Görüldü Aselsan’ın Robot Komandosu İzci Zararlı Yazılım Keylogger lara Karşı AntiLogger Graffiti Yazı Şekilleri [ Graffiti Font ] TrekStor Mp4 ve Ürünleri – I beat Move

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır