Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Acer’dan Yeni Bilgisayar – Chromebook 13 – İnceleme

Ana Sayfa » Bilgisayar » Acer’dan Yeni Bilgisayar – Chromebook 13 – İnceleme
Acer’dan Yeni Bilgisayar – Chromebook 13 – İnceleme

Bugüne kadar üretilen ve kullanıcılara sunulan Chromebook bilgisayarlar hem ekran, hem donanım hem de tasarım açısından diğer laptopların gerisinde kalmış ve yeteri kadar ilgi toplayamamıştı. Özellikle son dönemde sunulan pek çok bilgisayarın benzer özellikler taşıması ve kullanıcıları memnun etmemesi, Chromebook 13 ile değişecek gibi görünüyor.

acer chromebook fiyatı

Bu yazımızda Chromebook 13 nedir, Chromebook 13 özellikleri, Chromebook 13 fiyatı gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Laptoplara oranla daha yetersiz donanım, tasarım ve ekran gibi seçenekler sunan Chromebook’lar kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemiş ve yeteri kadar ilgi görmemişti. Acer’ın geçtiğimiz günlerde duyurduğu Chromebook 13 sürümü ile hem ekran hem de donanım ve tasarım açısından kullanıcıların memnun olacağı düşünülüyor.

Acer Chromebook 13 Özellikleri, Diğer Detaylar

Yaklaşık 13 saat şarj yani dayanma süresi vaat eden Chromebook 13, Chrome işletim sistemine sahip olup Nvidia Tegra K1 işlemci içermektedir. Her ne kadar 13 saatlik şarj süresi vaat edilse de bu süreye net olarak ulaşabilmek için 1366×767 çözünürlüğe sahip modelin kullanılması gerekiyor.

Yine 1080p çözünürlüğe sahip görüntü kalitesi sunan modelinde şarj süresi 11 saate kadar yükselirken ek özellikler ve kullanım şeklinin süreyi önemli bir oranda etkileyebileceği belirtiliyor. 18 mm kalınlığa ve 1.5 kg ağırlığa sahip olan Chromebook 13 kullanıcılara taşıma konusunda önemli bir kolaylık sağlıyor. Cihaz üzerinde iki adet USB 3.0 port ve bir adet HDMI girişi bulunmakta. Henüz ülkemizde yeteri kadar ilgi görmese de Chromebook’ların yakın bir gelecekte daha geniş bir kitleye ulaşması bekleniyor.

Acer’dan Yeni Bilgisayar – Chromebook 13 – İnceleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İstanbul’da Güvenilir Bosch Servis Noktası Kablonet > > Uydunet Hangi Bulut Depolama Hizmeti Kullanılmalı Kelliğe Son-Seyrek Saçlara Son Toppik General Mobile Discovery 2 ve Özellikleri Soğan neden ağlatır ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır