Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Acar Patent ile Danışmanlık Hizmetleri

Ana Sayfa » Havadan Sudan » Acar Patent ile Danışmanlık Hizmetleri
Acar Patent ile Danışmanlık Hizmetleri

Bir buluşun, bir fikrin ya da bir oluşumun, sizlere ait olduğunu göstermek amacı ile alacağınız patent, elbette ki ürününüzün haklarını korumak adına önemlidir. Bu kapsamda, bulduğunuz bir buluşun, izinsiz kullanımını önlemek ve üretimlerinin gerçekleştirilmesini engellemek istiyorsanız TPE tarafından o ürün için patent almanız gerekmektedir. Bu kapsamda sizlere danışmanlık hizmeti veren Acar Patent; https://www.acarpatent.com/patent-tescili resmi web sayfasından hizmetlerini sürdürmektedir.

Patent nasıl alınır?

                Müşterilerinin bu sorularını yanıtlandırmak amacı ile resmi web sayfasından hizmet veren ‘’ Acar Patent ‘’ patent nasıl alınır sorularını da cevaplandırmaktadır. Elbette ki, danışmanlık hizmetleri içerisinde tüm bu konularda bilgilendirmeler yer alırken, yine patent tescili ya da marka tescili yaptırmak için gerekli tüm evraklar hakkında da müşterilerini bilgilendirmektedir.

Patent almak için aşağıda ki adımlar sırasıyla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ebetteki bu konuda Türk Patent Enstitüsünden destek almak önemlidir.

  • TPE’ye başvuru yapılması
  • TPE tarafından araştırma raporu verilmesi
  • TEPE tarafından Araştırma raporunun yayınlanması
  • TPE tarafından patent inceleme raporu verilmesi
  • TPE tarafından patent belgesi verilmesi

Yukarıda ki adımlar sırasıyla geçildikten sonra, patent belgesini alarak, tüm haklarınızı koruyabilirsiniz.

Patent başvuru için bilgi alın

Elbette ki başvurunun yapılması için gerekli bazı detaylara ulaşmak sizlere yardımcı olacaktır. Eğer ki Türkiye için bir patent başvurusu yapacaksanız, bu durumda Türk Patent Enstitüsüne başvuru gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Avrupa ülkelerinden her hangi biri ya da birkaç tanesi için patent almak istiyorsanız, bu durumda başvurularınız EPO’ ya yapmanız gerekmektedir. Patent başvurusu hakkında tüm diğer detaylı bilgilere, resmi web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Marka tescil hakkında da bazı kısa bilgiler aşağıda ki gibidir.

Marka tescili nasıl yapılır?

Yine bu hizmet için de profesyonel bir danışmanlık hizmeti almanız önemlidir. Elbette ki bir markanın tescil edilmesi gerektiği, dikkat edilmesi gerekenler arasında. Bu konuda ise patent firması İstanbul isimleri arasında yer alan ‘’ acar patent ‘’ sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunarken, marka tescili nedir, marka tescili nasıl yaptırtılır gibi sorularınıza cevap bulmaktadır. İletişim bilgileri dahilinde, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Acar Patent ile Danışmanlık Hizmetleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Özür dileriz, ancak ödemenizi şimdi gönderemiyoruz.” Çözümü Paypal Mac’de Windows Uygulamaları Nasıl Çalıştırılır? Çocuklara Özel Cep Telefonu Çıkıyor Modern çağın mucidi: Tim Berners Lee Windows Kullanıcılarına Müjde! Kiralama Dönemi Geliyor Ucakbiletial.org Kırklareli uçak bileti almak için

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır