Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Acaba Beğenecek mi ?

Ana Sayfa » Havadan Sudan » Acaba Beğenecek mi ?
Acaba Beğenecek mi ?

Birçok erkek daha bir yüzük aramaya başlamadan kendilerine bu soruyu sorar. Kendi kendinize bir pırlanta yüzük seçmenin avantajları şunlardır. Sürpriz faktörü. Özene bezene, zar zor seçtiğiniz gerçek pırlanta yüzükle birlikte soruyu patlattığınızda atmosferi değiştirecek olan romantizm ve sevinç hafife alınmamalı. Nişanlınızın ya da onun arkadaşlarının baskısı altında kalmadan bütçenizi daha rahat idare edebilirsiniz.

Mükemmel yüzüğü kendi kendinize bulmanız, onunla bulmaya çalışmaktan daha çabuk olabilir. Bazı erkekler önündeki üç ay boyunca her cumartesi artarda, bitmeyen kuyumcu mağazalarında zorlukla ayak sürümek yerine güzel bir futbol maçı izlemeyi tercih eder. Evet, on iki ay boyunca yüzükleri seyreden, inceleyen kadınlar da var. Akıllardan çıkmayan soru ise acaba beğenecek mi?

Doğru pırlanta yüzüğü seçerken yaşayacağınız baskı ve o büyük kararsızlık duygusu hafife alınamaz elbette. Tavsiyeler alıyor musunuz, ya da sırrınızı açığa çıkarmadan bir arkadaşınıza ya da kız kardeşinize danışabilir misiniz? Değişik tarzlar ve moda hakkında ne kadar titiz? Bütün bunlar yüzüğü kendi kendinize ya da nişanlınızla almanızın gerekli olduğunu ortaya koyacak faktörler.

Acaba Beğenecek mi ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnternetin İcadı İnternetten Yemek Tarifi WordPress Site Taşıma Videolu Anlatım Teknoloji ve Tasarım dersinin Yararları Akılcılığın Yapıcılıkla ve Gerçeklikle İlgisi Freefixer ile Gereksiz Yazılımları Temizleme

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır