Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

3B Dijital Baskılarınız İçin En Doğru Yer

Ana Sayfa » Teknoloji ve Tasarım » 3B Dijital Baskılarınız İçin En Doğru Yer
3B Dijital Baskılarınız İçin En Doğru Yer

Otomotiv, mobilya, elektronik ve sağlık gibi daha birçok sektörün ihtiyaç duyduğu dijital baskı çözümleri için 10 yıldır hizmet veren +90 3B Dijital Fabrika, alanında öncü firmalardan biri. Bugüne dek fikirleri gerçeğe dönüştürme konusunda kaliteden, hızdan ve ekonomik fiyatlarından asla ödün vermeyen bu firma, arkasında birçok başarılı projeyi taşıyor.

2013 yılında +90 3B Dijital Fabrika tarafından prototiplenen, kronik solunum yetmezliği olan kişiler için geliştirilen hava nemlendirme cihazı büyük başarı elde etti. Cihazın gereksinim duyduğu görsel ve mekanik özellikleri karşılamak amacıyla FDM teknolojisi kullanıldı. Bu teknoloji sayesinde, cihaz üstün dayanıklılık özelliğine sahip oldu. Medikal alanda geliştirilen teknolojilerden birine öncülük eden +90 3B Dijital Fabrika, Dünya Sağlık Örgütü tarafından incelenmeye değer görülen Alisklamp ile AIDS hastalığının önüne geçmek için uygulanan sünnet işlemlerinde aynı yıl bir başarı daha yakaladı. Projenin dijital baskı çözümleri için PolyJet Teknolojisi tercih edildi. +90 3B Dijital Fabrika, 2014 yılına geldiğimizde kırılan kemiğin iyileşmesi için geliştirilen Osteoid Medikal Atel ile medikal alanda başarısını bir kez daha kanıtladı. Bu projenin uygulamasında FDM teknolojisi kullanıldı. Engellilerin yürümesine yardımcı olacak bir başka proje olan Robotik Mobilizasyon Cihazı ise gerçek mühendislik malzemeleri kullanılarak, ağırlıklı olarak FDM teknolojisinden yararlanılarak üretildi.

3b modelleme örnek

Kişiye ve uygulamaya yönelik tasarım beklentileri gitgide artarken, seri üretimin olanaklarına yönelik yeni teknolojiler geliştiriyor. İş fikirleri uygulamaya dökmek olunca, birikim ve titizlik de kaçınılmaz oluyor. Özellikle sanayiler, üniversiteler ve AR-GE merkezlerinin sıklıkla aradığı 3B dijital baskı çözümleri için +90’daki 3B dijital baskı olanakları oldukça yüksek standartlara sahip.

Mühendislik bilgisi, müşteri memnuniyeti, hızlı üretim olanakları gibi birçok bakımdan tercih edilen +90 3B Dijital Fabrika’da birbirinden farklı donanımlara sahip 3B Baskı Teknolojileri yer alıyor. FDM, PolyJet, SLS, Metal Lazer Sinterleme, Voxejet gibi teknolojiler ile dijital baskılar, ürünün gereksinim duyduğu doğru yöntemler saptanarak üretiliyor. Müşteriler bu ürünlere, internet sitesi üzerinden sipariş vererek ve adresinde teslim alarak ekonomik fiyatlara sahip olabiliyorlar.

3B Dijital Baskılarınız İçin En Doğru Yer - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

SSD Disk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Klavyede daha hızlı nasıl yazılır? Facebook Hesap Güvenliği Nasıl Artırılır? Kadınlar tarafından bulunan icatlar Yeni Kimliklerimiz Galaxy s3 Batarya Şarj Süresini Artırmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır