Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İsimsiz Mesaj Gönderme Uygulamaları

Ana Sayfa » Cep Telefonu » İsimsiz Mesaj Gönderme Uygulamaları
İsimsiz Mesaj Gönderme Uygulamaları

İsimsiz olarak mesaj göndermenin çoğu teknikleri bulunmaktadır. Kendi içerisinde çeşitli özellikleri bulunan bu teknikler isimsiz olarak mesaj göndermek isteyen çoğu bireyler tarafından güvenle kullanabilmek mümkündür. Peki nedir bu programlar isterseniz bu programlar ile ilgili hemen sizlere bilgiler sunmaya çalışalım. Bu programlar sırayla şunlardır.

yik-yak-isimsiz-mesaj

Wut Wut İle Mesaj Gönderme

Günümüzde sıkça kullanılan isimsiz mesaj gönderme programlarından olan bu uygulamanın en belirgin özelliği facebook üzerinden isminizi görüntülemeden arkadaşlarınız ile mesajlaşmanızı sağlamasıdır. Bu niteliği vasıtası ile günümüzde son derece tanınmış olan Wut Wut mesajlaşma programını deneyebilirsiniz.

Platform: İos

Yik Yak İle Mesaj Gönderme

İsimsiz mesajlaşma uygulaması yik yak da son zamanların en tanınmış isimsiz mesajlaşma sistemlerindendir. Daha çok İphone ve İpad telefonlarına hitap eden uygulamayı yine bu cihazlarınız üzerinden hemen indirebilir ve böylece hemen arkadaşlarınız ile isimsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Platform: İos

Psst İle Mesaj Gönderme

Evet çoğu kişinin  adını sıkça duyduğu bu harika uygulama vasıtası ile bütün konu ve programlar ile ilgili fikirlerinizi isimsiz olarak belirtebilirsiniz. Uygulama üzerinde yaptığınız yorumların aşırı derece olumsuz karşılanmadığı sürece 48 saat boyunca nettisiz olarak yayında kalabilmektesiniz.Psst ile isimsiz mesaj gönderme çok kolay.

Platform: Android

Roomvineİle Mesaj Gönderme

İsimsiz mesajlaşma konusu ile ilgili deneyebileceğiniz harika programlardan bir tanesi de hiç şüphesiz roomvine uygulamasıdır.İsimsiz mesajlaşma uygulamasıRoomvine vasıtası ile hiç tanımadığınız kişiler ile isminizi açıklamadan tanışabiliyorsunuz.

Platform: Android ve ios

Whisperİle Mesaj Gönderme

Yine isminizi göstermeyen harika programlardan biri olan bu uygulama vasıtası ile dilediğiniz görseller üzerinden yazılar ve yorumlar yapabilir ve böylece binlerce kullanıcılara görüş ve kanaatlerinizi isimsiz olarak iletebilirsiniz.

Platform: Android ve İos

Evet işte yukarıda da ifade edildiği üzere uygulanmasının son derece keyifli olduğu bu birkaç uygulamayı hayata geçirdiğiniz takdirde siz de dilediğiniz herkese isimsiz olarak mesajlarını güvenilir bir şekilde gönderebilirsiniz. Uygulanmasının son derece kolay olduğu yukarıyadaki harika programlar konusu ile ilgili yetersiz bilgiye sahip olduğunuzu hissediyorsanız o zaman konu ile ilgili bilgisi bulunan diğer kullanıcılardan ya da da yakın bir arkadaşınızdan destek talep edebilirsiniz. Son dönemlerde çoğu kullanıcıların güvenle uyguladıkları bu harika programlar isimsiz mesaj yazma konusu ile ilgili sorunlar yaşayan bireylere direkt olarak hitap etmektedir. Siz de şayet internet dünyasında bu önemli konu ile ilgili arayış içerisindeyseniz hemen yazımızı dikkate almalı ve burada sizlere özel olarak sunulan birkaç harika programlardan hemen yararlanmalısınız.

İsimsiz Mesaj Gönderme Uygulamaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mersin Mezitlide Kiralık Evler Fotoğrafın İcadı ve Gelişim Süreci Apple Saat i-watch özellikleri ve Çıkış Tarihi İlk Bilgisayar Virüsü Gerçek Bir Böcek miydi? 6 Dakikalık Uzay Yolculuğu WordPress Yazı içine Reklam Ayarları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır