Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

3-2-1 Futbol Başlasın !

Ana Sayfa » Havadan Sudan » 3-2-1 Futbol Başlasın !
3-2-1 Futbol Başlasın !

Futbol ülkemizde 7’den 70 ‘e herkesin severek takip ettiği bir spor olmayı başardı.Futbol severler  takımlarını desteklemenin yanında diğer takımların neler yaptığını merak ediyor ve tahminlerde bulunabiliyor.Bunları yaparken elinin altından ayırmayacağı bir çok imkandan yararlanıyor. Futbol Haberleri  ile ilgili uygulamaları , web sitelerini  ve TV programlarına istedikleri zamanda ulaşabiliyorlar.Hatta sosyal medya hesapları üzerinden kendi yorum ve tahminlerini arkadaşlarıyla paylaşıp gruplar oluşturabiliyorlar.Teknolojik ürünler sayesinde futbolu daha yakından takip ederken  teknoloji ise kullanıcılarından aldığı destekle gelişmeye devam ediyor.Teknoloji ve Futbol  ilişkisini de mutualizme bağlamayı başarıyoruz her zamanki gibi.

futbol ve teknoloji

Daima TV başında karşılaşmaları  takip edemeyen Futbol severlerin imdadına maç özetleri  yetişiyor.Kısa süreli  veya geniş maç özetleri ile futbol severleri bir nebze de olsa mutlu etmeyi başarıyoruz.Bilirsiniz ki maç izlenir ve en kıymetli anlar gelir.Futbol severler 90 dakika maç üzerine bir kaç doksan dakika da yorum yapmayı severler.Rakip takım taraftarları ile klasik tartışmalar yapmayı bile kendilerine görev bilirler.Maç Sonuçları değişkenlik gösterse de maç yorumları ve taraflar genellikle aynı şekilde devam eder.Belki de Futbol severler olarak bu şekilde davranmak hoşumuza gidiyor. O zaman 3-2-1 Futbol başlasın  unutmayın artık futbolu daha yakından takip edecek bir siteniz var.

3-2-1 Futbol Başlasın ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hangi İşletim Sistemini Tercih Etmelisiniz ? Microsoft Windows 7’ye Olan Desteğini Sonlandırıyor İzinsiz Açılan Reklamlar Nedir? Nasıl Engellenir? TEOG Hazırlıkta İnternetin Kullanılması Hangi Bulut Depolama Hizmeti Kullanılmalı WordPress Yazı içine Reklam Ayarları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır