Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2019 En İyi Mobil Güvenlik Uygulamaları

Ana Sayfa » Cep Telefonu » 2019 En İyi Mobil Güvenlik Uygulamaları
2019 En İyi Mobil Güvenlik Uygulamaları

2019 en iyi mobil güvenlik uygulamaları günümüzde birçok kişinin ihtiyaç duyduğu uygulamalar listesine girmiştir. Teknolojinin gelişmesi hayatımızı kolaylaştırmış olsa da birçok problemi de yayında getirmiştir. Çünkü güvenlik açıklıkları kişilerin başını derde sokabilmekte, özel hayatını başkalarına istemeden gösterebilmektedir. Tüm bu olayları yaşamak istemiyor, tamamen güvenli telefon kullanmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız mobil virüs programları listemizi inceleyebilirsiniz.

Kaspersky Mobile Security

2019 En İyi Mobil Güvenlik Uygulamaları

Bilgisayar platformunda da oldukça yüksek indirme sayısına sahip olan Kaspersky, mobil platformunda oldukça başarılı işler çıkarıyor. Telefonunuzda virüslü dosyaları tarayabiliyor, internet sitelerini gezerken bulaşacak virüslerin önüne tamamen geçebiliyorsunuz. Arayan ve SMS atan kişileri, sözcükleri de filtreleme şansınız bulunuyor. Üstelik uygulamanın kaynak tüketimi diğer uygulamalara göre minimum seviyede.

Eset Mobile Security

Eset virüs programı da yine bilgisayar platformundan tanıyacağımız bir virüs programıdır. Mobil üzerinde de en çok kullanılan virüs programları arasına girmeyi başarmıştır. Kaspersky’de de olduğu gibi SMS ve çağrıları engelleyebiliyorsunuz. Ek olarak telefon korsanlarına karşı uygulamalarınızı gizleyebilir, onlara şifre koyarak başkalarının açmasını engelleyebiliyorsunuz. Eset oldukça büyük virüs tabanına sahip ve bu virüs tabanı mobil için sık sık güncellenmektedir. Geliştirilen yeni yöntemler dahil olmak üzere hepsine karşı önlem alarak size tam koruma sağlar. Banka hesaplarınıza, önemli sosyal medya ve diğer üyeliklerinize korkusuzca girebilirsiniz. Anti Theft özelliği sayesinde bu uygulamalara giriş yaparken şifrenizi başkası göremeyecek, kayıtlarını tutamayacak.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

2019 En İyi Mobil Güvenlik Uygulamaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnternetin İcadı İnternetten Yemek Tarifi WordPress Site Taşıma Videolu Anlatım Teknoloji ve Tasarım dersinin Yararları Akılcılığın Yapıcılıkla ve Gerçeklikle İlgisi Freefixer ile Gereksiz Yazılımları Temizleme

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır