Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2014 Yılına Özel En İyi Tabletler – İnceleme

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » 2014 Yılına Özel En İyi Tabletler – İnceleme
2014 Yılına Özel En İyi Tabletler – İnceleme

Son 10 yıllık süreçte akıllı telefonlar ile başlayan serüven, tabletler ile yeni bir boyuta ulaştı. Gerek kullanım kolaylığı ve kolay taşınabilmesi, tabletlerin daha fazla kişi tarafından tercih edilmesine neden oldu.

2014 yılında çıkan tabletler

Bu yazımızda 2014 yılına özel tabletler, 2014 yılı en iyi tabletleri, 2014 yılında çıkan tabletler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Akıllı telefonlardan sonra kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayan tabletler, her geçen gün insanların bilgisayarlardan uzaklaşmasına ve mobil bir hayata yönelmesine neden olmaktadır. Hemen, hemen bir bilgisayar üzerinde yapılan her işlemin uygulanabildiği tabletler acil ihtiyaçlar arasında yer almasa da yakın bir gelecekte bu listeye girecek gibi görünüyor.

2014 Yılına Özel En İyi Tabletler

Retina Ekranlı iPad Mini

Hiç kuşkusuz tablet pazarında önemli bir paya sahip olan Apple, iki yıl önce ilk sürümünü çıkardığı 7 inc boyuta sahip iPad mini ile büyük bir beğeni toplamıştı. 2013 – 2014 döneminde piyasaya sürülen Retina Ekranlı iPad Mini, ekran kalitesi ile oldukça iyi kullanıcı deneyimi yaşatmaktadır.

Google Nexus 7

Asus ve LG tarafından üretilen Nexus modeli ile Google, kullanıcıların Android üzerinde en iyi deneyimi yaşamasını amaçlamaktadır. 1920×1200 piksel çözünürlüğe sahip 7 inc’lik Nexus 7, bilgisayarlar tarafından yapılan pek çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Samsung Galaxy Tab S

2014 yılı içerisinde piyasaya sürülen Galaxy Tab S, çok kısa sürede yüksek satış rakamlarına ulaşmış ve kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmıştı. Hem hafif hem de güçlü özelliklere sahip olan Galaxy Tab S 2560×1600 piksel çözünürlük ve Super Amoled ekranı ile büyük beğeni toplamakta.

2014 Yılına Özel En İyi Tabletler – İnceleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin ! Betonun Donmasında Gerçekleşen Kimyasal Reaksiyonlar Teknoloji ve Tasarım Arasındaki İlişki Google VE Hizmetleri Arnica Süpürgeleriniz İçin özel Servis Hizmeti Tycho Brahe Kimdir, Çalışmaları, Buluş ve İcatları Nelerdir

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır