Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2014 Yılı Henüz Satışa Sunulmamış Tabletler – İnceleme

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » 2014 Yılı Henüz Satışa Sunulmamış Tabletler – İnceleme
2014 Yılı Henüz Satışa Sunulmamış Tabletler – İnceleme

Hemen, hemen her yıl büyük teknoloji firmaları tarafından artan özellikleri ile yeni tabletler piyasaya sürülüyor. Bu ürünlerden olan ve geçtiğimiz yıl satışa sunulan iPad 4, Nexus 10 gibi ürünler dikkat çeken satış oranlarına ulaşmış olsa da bu yıl piyasaya çıkacak pek çok tablet, çok daha gelişmiş özelliklere sahip olacak gibi görünüyor.

Bu yazımızda en iyi tabletler, en iyi tablet markaları, ipad air 2, google nexus 10 gibi ürünler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

tablet markalar

2014 ve 2015 yıllarında piyasaya sürülmesi beklenen tabletler, daha büyük ekranlar, daha güçlü çözünürlük özellikleri ve iyileştirilmiş performansları ile dikkat çekiyor. Aşağıda 2014 ve 2015 yıllarında piyasaya sürülmesi ve güncellenmesi beklenen tabletler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

iPad Air 2

Henüz hakkında yeteri kadar bilgi olmasa da kullanıcılara sunulacak tabletler arasında adından en çok söz ettirmesi beklenen ürün iPad Air 2 olacak gibi görünüyor. Söylentilere göre ürünün 12.9 inç’lik bir ekrana, iPen stylus bir kaleme ve 8 megapiksellik bir kameraya sahip olması beklenmekte. Ayrıca ürünün yeni çıkacak olan İOS 8 ve parmak izi tanımlama özelliğini de içereceği düşünülmekte.

Çıkış tarihinin Kasım ayı olması bekleniyor.

iPad Mini 3

Mini 2 ile kullanıcılarda büyük sempati uyandıran ve beğeni toplayan Apple, iPad Mini 3 ile pek fazla bir değişiklik vaat etmiyor. Fark olarak İOS 8’i içermesi beklenen tabletin, 8 megapiksel kamerası, A8 işlemcisi ve parmak izi tanımlayıcısı olacak.

iPad Mini 3’ün çıkış tarihi 2014’ün üçüncü çeyreği olarak gösteriliyor.

Google Nexus 10

Piyasaya sürüldüğünde büyük ilgi uyandıran Nexus 10 aradan geçen iki yıla rağmen henüz bir güncelleme almadı. Bu anlamda rakiplerinin biraz gerisinde kaldığını düşündüğümüz Nexus 10’un 2014 yılı içerisinde yeni özellikler ile kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor.

Yeni ürünün 10.055 inç ekrana, dört çekirdekli bir Snapdragon 800 işlemciye ve 3 GB belleğe sahip olması beklenmekte.

Microsoft Surface Mini

Henüz bir söylenti halinde olan Surface Mininin 7 ya da 8 inç’lik bir ekran boyutunda satışa sunulacağı bekleniyor. Ayrıca Surface Mini ile kalem desteği ve hareket algılama özelliğinin de gelmesi beklenmekte.

İlk gelen bilgilere göre işletim sisteminin Windows 8 olacağı söylenen Microsoft Surface Mininin, son alınan bilgiler ile Windows RT ile gelebileceği de söylenmekte. Çıkış tarihi hakkında 2014 sonu ya da 2015 ilk çeyreği bilgisi verildi.

2014 Yılı Henüz Satışa Sunulmamış Tabletler – İnceleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En İyi 5 Video Oynatıcısı Toz torbasız süpürgenin mucidi James Dyson ile tanışın Hangi Bulut Depolama Hizmeti Kullanılmalı Bir Web Sitesinin Gelir Kaynakları ArmA  Strateji Oyunu ile Askeri  Taktik Geliştirme USB Bellek Şifreleme Programları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır