Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2013 – 2014 Yılının En İlginç Buluşları

Ana Sayfa » Teknoloji ve Tasarım » 2013 – 2014 Yılının En İlginç Buluşları
2013 – 2014 Yılının En İlginç Buluşları

Son yıllarda teknolojinin gelişimiyle birlikte pek çok firma ilginç ve bir o kadar da kullanışlı ürünleri piyasaya sürmeye başladı. 2013 – 2014 yılları arasında içinde bulunduğumuz döneme kadar sihirli aynalardan zıplayan kameralara kadar yeni ürünleri tanıma fırsatı bulduk.

teknolojik ürünler

Bu yazımızda 2013 – 2014 yılları arasında en ilginç buluşlar, ilginç icatlar ve ürünler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sihirli Ayna

İlk ürünümüz geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve yaklaşık 10 bin liralık bir değere sahip olan sihirli ayna oldu. Sihirli ayna, filmlerden esinlenerek üretilen, aynı zamanda alarm özelliğine sahip olan bir güvenlik sistemi olarak tasarlandı. Bir misafir geldiğinde ya da izniniz olmadan kapı açıldığında belirlediğiniz karakter aynada görünerek size seslenmeye başlıyor. Ürkütücü de olsa ilgi çekici bir ürün olduğu söylenebilir.

Uçan Çalar Saat

En az ilk ürünümüz kadar ilginç olan bu ürün, özellikle sabah uyanamayanlar için tasarlanmış. Alarmı kurduğunuzda çalmaya başlayan saatte yer alan pervane uçarak herhangi bir yere konuyor ve siz pervaneyi yerine yerleştirene kadar alarm susmuyor. İlginç ve bir o kadar  da kullanışlı olan bu ürünün fiyatı ise yaklaşık 40 TL.

İphone Tutacağı İPlunger

Üçüncü sırada yer alan “İplunger, dikey ya da yatay pozisyonda İphone’nuzu sabitlemenizi sağlıyor. Basit bir ürün olarak görünse de kullanışlı olduğunu söylemek mümkün.

Ürünün fiyatı ise ortalama 10 – 12 TL arasında.

Teknoloji Ürünü Pantolon – Klavye Mouse ve Hoparlör İçerir!

Tasarımını Erik de Nijs’in gerçekleştirdiği bu ürün taşınabilir klavye, Mouse ve hoparlör içeriyor. Bluetooth teknolojisini taşıyan bu ürün, sahip olduğu esnek yapısı ile kullanımda herhangi bir sınırlama getirmiyor.

2013 – 2014 Yılının En İlginç Buluşları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir Bilgisayar Kasası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Windows 8’de Dokunmatik Ekran Nasıl Kapatılır Rosetta – Philae Kuyruklu Yıldız Keşfi iPhone’dan Android’e geçiş: Veriler nasıl taşınır? Whatsapp Mavi Tık Özelliği Nasıl İptal Edilir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır