Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp Telegram’a savaş açtı !

Ana Sayfa » Cep Telefonu » WhatsApp Telegram’a savaş açtı !
WhatsApp Telegram’a savaş açtı !

Geçtiğimiz günlerde whatsapp uygulamasını güncelleyen kullanıcılar , Telegram uygulamasına ait linkleri paylaştıklarında adresin kopyalanmadığını ve url adresi olarak gözükmediğini fark etti.Güvenli ve hızlı mesajlaşma uygulaması Telegram’ın Whatsapp için zorlu bir rakip haline geldiği burdan anlaşılıyor.

Whatsapp yazışmaları içinde telegram.org , telegram.me gibi adresleri paylaşıldığında tıklanılmayacak halde görüntüleniyor ve kopyalanamıyor.Burdan anlaşılıyor ki whatsapp kullanıcıları arasında telegram uygulamasının tavsiye edilmesini sansürlemiş.

telegram-savaş

Telegram , Whatsapp uygulamasından gerek güvenlik  ( kendine ait giriş şifreleme uygulaması , metinlerin otomatik olarak silinmesi )  gerekse hız bakımından üstün özelliklere sahip.Ayrıca ücretsiz.Şuan için Türkçe dil desteğini yama olarak ekleyebiliyorsunuz.

Whatsapp’ın yapmış olduğu bu hareketi teknolojinin sansürü olarak  algılıyor ve telegramı can-ı gönülden destekliyoruz. Arkadaşlarınızı ve ailenizı telegram kullanmaya davet ediyoruz.Android , IOS, Windows Phone , Web Versiyonu ve özel bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

https://telegram.org/ bağlantısına tıklayın ve cihazınızı seçin.

 

 

WhatsApp Telegram’a savaş açtı ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Arnica Süpürgeleriniz İçin özel Servis Hizmeti Web Sitenize giren Ziyaretçilerin İp Adreslerini Kaydetmek Windows’a Özel Ücretsiz Yazılım Önerileri TEOG Hazırlıkta İnternetin Kullanılması Tüm zamanların en büyük mucitleri Yalan Makinası Çalışma Prensibi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır