Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor
Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor


Gün geçmiyor ki yeni bir webmaster forumu açılmasın…
Bildiğiniz gibi Webmaster forumu açma yarışı geçtiğimiz aylar büyük bir hızla başlamıştı.Evet o yarışın kazalarını görmek bize nasip oldu ve sizlerle paylaşıyoruz.
Bilinçsizce , büyük bir hırsla açılan bu forumlar webmaster alemini bölmüş , parçalamış hatta yutmak için ağzını açmış bekliyor.

Yeni açılan forumların kendilerine göre açma sebepleri diğer forumlardaki yöneticilerinin adil olmaması , dolandırılma , seviyenin düşmesi , forumda ticari etkinliklerin talep görmemesi gibi nedenlere dayanıyor.

Yeni açılan webmaster forumlarının kullanıcı kitlesini bölerek webmaster alemine verdikleri zararlar düşünüldüğünde ; kaliteli , yüksek düzeyde bilgi sahibi webmasterların birbiriyle çalışacak ortak bir ortam bulamaması başta geliyor.

Son söz olarak diyebiliriz ki yeni açılan , kemikleşmiş forum ekibi bulunmayan forumların yapacağı en mantıklı iş birleşmek.Bu hem onların açısından hem de webmaster alemi açısından en iyisi olacaktır.

Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sitenize giren Ziyaretçilerin İp Adreslerini Kaydetmek M2M Machine to Machine Nedir ? Kullanım Alanları WordPress Blogu Mobil Uyumlu Hale Getirmek Yılbaşı Hediyeleri Nasıl Seçilmelidir? Disket Defter Yapmak Subdomaın ve www

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır