Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Web Tarayıcısında Ses Sorunu Nasıl Giderilir ?

Ana Sayfa » Bilgisayar » Web Tarayıcısında Ses Sorunu Nasıl Giderilir ?
Web Tarayıcısında Ses Sorunu  Nasıl Giderilir ?

Özellikle Windows’un  yeni işletim sistemlerinde görülen bir uygulama. Ses yöneticisinde uygulamalara özel seçenekler ile istenilen tarayıcada sesi kısıtlayabilir ve ayarlayabilirsiniz.” Mozilla Firefox  web tarayıcısında youtube videolarından veya başka bir sayfadan ses gelmiyor.” şikayetleri üzerine okuyucularımızı bu konuda bilinçlendirmek istedik.Videoyu oynattığınız halde sesi tarayıcıdan alamıyorsanız bir kaç saniyenizi alacağız.

Ekranın sağ alt köşesine uzandığımızda ses simgesinin alt başlıkları altında ”Ses Düzeyi Karıştırıcısını Aç ” seçeneğini kolaylıkla görebiliriz.Açalım.mozilla-ses-ayarı

Sizin ekranınıza gelen bu ekranda Mozilla Firefox tarayıcısına ait bölüm en alt düzeydedir diye tahmin ediyoruz. Yükseltelim bakalım değişecek mi sonuç ?

Eğer sonuç değişmediyse en başa dönüp başka bir tarayıcıda sesin gelip gelmediğini veya donanımsal bir problem olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

 

Web Tarayıcısında Ses Sorunu Nasıl Giderilir ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sitenizdeki Resimlerin Kullanımını Engellemek ÖSS ve YDS Sonuçları Açıklandı Sabit Disk Nasıl Temizlenir? Xinorbis ile Diskinizde Yer Açın DirectX 12 ve USB 3.1 Genel Özellikleri – İnceleme İnternette Arama Yaparak Para Kazan Apple Saat i-watch özellikleri ve Çıkış Tarihi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır