Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hem akıllı cihazlar hem de internet kullanımı arttıkça SMS gibi ek paketlerin yerini mesajlaşma yazılımları almaya başladı. Bu yazılımlardan yalnızca, metin mesajı değil multimedia mesajları da gönderilebilmesi, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını sağladı.

tictoc nasıl kullanılır

Bu yazımızda tictoc nedir, tictoc nasıl kullanılır, tictoc mesajlaşma uygulaması hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Son yıllarda kullanımı giderek artan mesajlaşma yazılımları sesli, görüntülü ve yazılı olarak mesajların iletilmesini sağlamaktadır. Üstelik internet dışında herhangi bir ek özelliğe gerek duymayan bu uygulamalar da gönderilen mesaj konusunda bir sınırlama da bulunmuyor.

Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu alanda hizmet vermeye başlayan uygulamalardan birisi olan Tictoc İOS, Android ve Windows uyumlu akıllı cihazlarda kullanılabilmekte. Yalnızca bir mesajlaşma yazılımı olmayan Tictoc, kullanıcısına aynı zaman da sosyal bir ortam da sağlıyor. Fotoğraf, video ya da sesli mesajlar dışında konum bildirimi de yapılabilen uygulama hem akıllı cihaz üzerinde hem de bilgisayar da kullanılabilmektedir.

Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma dışında kullanıcılar tarafından oluşturulan klüplere de katılabilirsiniz. Oluşturulan bu klüpler içerisinde grup olarak mesaj iletilebildiği gibi belirlenen türlerde paylaşım yapılabilmekte.

Yine grup mesajlaşma sisteminin olduğu uygulama da tek bir tuş ile onlarca arkadaşınıza mesaj gönderebilir ya da grup üzerinde toplu bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama hem bilgisayar hem de akıllı cihaz üzerinde hiçbir aksaklık yaşatmadan dosya transferi gerçekleştirebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir