Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin !

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin !
Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin !

Akıllı saatlerin hem moda anlamında, hem teknolojik anlamda önemi gittikçe artıyor. Eğer akıllı saatlerin tasarımını beğenmiyor, klasik saat görünümünü daha çok seviyorsanız dert etmeyin. Artık Glance adında ki bir aparat sayesine evdeki saatlerinizi akıllı saatlere dönüştürebilirsiniz.
Birçok neden akıllı saat kullanmanızı engelleyebilir. Pahalı olmaları, şık bir tasarıma sahip olmamaları vs. Eğer siz de bu durumdaysanız Glance adı verilen bu aparatı mutlaka incelemelisiniz.

apple-iwatch

Glance oldukça küçük bir tasarıma sahip, üzerinde akıllı telefon ekranı olan bir aparat. Yapmanız gereken tek şey bu aparatı gündelik kullandığınız saatin kordonunun içine yerleştirmeniz. Bu saye de klasik saatinizi anında akıllı saatlere dönüştürebiliyorsunuz. Üstelik bu son teknolojinin ürünü aparat bir akıllı saatin sahip olması gereken bütün özelliklere sahip.
Glance, birçok faydalı özelliğe sahip ve etkin kullanabileceğiniz bir aparat. Bluetooth aracılığı ile telefonunuzla eşleştirip, sizi kimin aradığını saatinizden görebilirsiniz. Telefonunuz bir yerde unuttuğunuzda bulmanıza olanak sağlar ve bilek ile kol hareketlerinizi komut olarak algılayabilir.

Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Toplamda 40.000 Adet Font, Icon ve Buton WordPress 403 Forbidden Hatasının Çözümü Nedir Dünyanın En Küçük Savaş Uçağı iPhone 6, 8 MP Kamera ile Gelebilir İletişimin Tarihi Video  İlk İnsanlardan Günümüze Kapadokya’nın Oluşumu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır