Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPhone Japonyada Çok Ucuz

Ana Sayfa » Cep Telefonu » iPhone Japonyada Çok Ucuz
iPhone Japonyada Çok Ucuz

Japonya’da mobil operatörler arasındaki muazzam rekabet, dünyanın en ucuz iPhone 3G ödeme planını ortaya çıkardı. Japonlar iPhone’u kaça alacak?

Biz halen engellerin aşılıp ülkemizde satışa sunulmasını beklerken, Japonya’da iPhone 3G ucuzladıkça ucuzluyor. Pazar lideri NTT DoCoMo‘nun son fiyat indiriminin hemen ardından, henüz üç hafta önce fiyat kıran Softbank, daha da ucuz bir iPhone 3G ödeme planıyla Japon tüketicilerin karşısına çıktı.

Rekor Softbank’tan

Aynı zamanda dünya çapında da en düşük fiyatı belirleyen Softbank anlaşmalı ödeme planında iPhone 3G’yi aylık sadece 2.324 Yen(Yaklaşık 25 YTL) ücretle edinmek mümkün. Mobil blog yönetimi ve internet sörfünün fazlasıyla popüler olduğu Japonya’da, operatörler de bunu dikkate alarak mümkün olduğunca ucuz veri paketleri ve ödeme planları hazırlıyor. Bakalım Softbank‘ın teklifinden daha cazip bir ödeme planı yapılacak mı.

iPhone Japonyada Çok Ucuz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiyede En çok Satan Telefonlar ( 2011 ) Lenovo EM Nedir, Lenovo Energy Management Nasıl Kullanılır? Joomla Admin Şifresi ve E-mailini Unutanlara Çözüm İOS 8’de Önerilen Uygulamaları Engelleme FIFA 15 Çıkış Tarihi, Özellikler ve Fiyatı USB Bellek Nasıl Formatlanır? Rehber

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır