Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hangi Download Programı Kullanılmalı – Öneri

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Hangi Download Programı Kullanılmalı – Öneri
Hangi Download Programı Kullanılmalı – Öneri

Depolama alanımız arttıkça bilgisayarlarda ya da harici diskler de daha fazla veriyi depolamaya başladık. Günümüzde sık kullanılan Download programlarının birçoğu hız ya da indirme seçenekleri konusunda yetersiz olup kullanıcı isteklerini karşılayamamaktadır.

en iyi download programları

Bu yazımızda hangi download programı kullanılmalı, en iyi download programları, download yardımcıları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Geçmişe oranla bugün pek fazla tercih edilmese de indirme yöneticileri halen film, müzik ya da diğer içerikler konusunda önemli faydalar sağlamaktadır. Aynı anda birden fazla dosya indirme, kalınan yerden devam edebilme ve yüksek hız gibi seçenekler indirme programlarının tam anlamıyla terk edilmesini önlemektedir.

Hangi Download Programı Kullanılmalı?

Download Accelerator Plus – Sık kullanılan programlardan birisi olan DAP, dosya için farklı kaynakları taramakta ve yine dosyayı farklı kaynaklardan indirerek daha hızlı indirme işlemi sunmaktadır. Ayrıca FTP istemcisi ile indirilen dosyaları gizli bir biçimde tutabilirsiniz.

JDownloader 2 – Normal web sitelerinden indirme dışında Rapidshare, Mediafire ve Netload gibi sitelerden de dosya indirme imkanı sunan JDownloader 2, web sitelerinde sıklıkla kullanılan captcha tanıma işlemlerini de atlatabilmektedir.

Free Download Manager – Yine sık kullanılan indirme yöneticilerinden birisi olan Free Download Manager, http, HTTPS ve FTP protokolleri dışında Bittorrent ağını da desteklemektedir.

Youtube Downloader – Çoğunlukla Youtube videoları üzerinde indirme imkanı sunan bu program, videonun indirilmesi dışında farklı formatlara da dönüştürülmesini sağlamaktadır.

 

Hangi Download Programı Kullanılmalı – Öneri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Veritabanı Normalizasyonu 1NF 2NF 3NF Kimya Dönem Ödevi ve Bulabileceğiniz Siteler Akılcılığın Yapıcılıkla ve Gerçeklikle İlgisi Gmail den Bir Yenilik Daha Facebook Hesabınızı Korumak İçin Ne Yapmalı – F – Secure ile Güvenlik KaraKutunun Tarihi ve Kullanım Alanları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır