Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

CeBİT 2008

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » CeBİT 2008
CeBİT 2008

Bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı olan CeBIT Bilişim Eurasia, bu sene 7 – 12 Ekim 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek.Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın yedinci, Avrasya’nın ise en büyük fuarı olarak İstanbul’u Avrasya’nın 1 numaralı dijital iş platformu haline getiren CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 7 – 12 Ekim 2008 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 1000 katılımcı firmasının hedefledikleri kitleye daha kolay ulaşarak verimli iş bağlantıları yapabilmeleri amacıyla yeniden tasarlanan CeBIT Bilişim Eurasia İş Dünyası, Dijital Yaşam, Telekomünikasyon ve Ev Elektroniği olmak üzere dört ana bölümde toplanıyo

Fuar, dünyanın her bölgesinden 70 kadar ülke ve bölgeden 150 bini aşkın ziyaretçiyi İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

Üreticilerin isteği üzerine en büyük IT etkinliği yedi günden altı güne indirildi. Bu şekilde maliyetlerin düşmesi bekleniyor. Birçok firma buna rağmen gelmiyor; geçen sefer 6160 firma gelmişken şu an “sadece” 5500 tanesi başvurdu.

İşte Katılımcı Ülkeler

ABD,
Almanya,
Avusturya,
Birleşik Arap Emirlikleri,
Belçika,
Bulgaristan,
Çek Cumhuriyeti,
Çin,
Fransa,
Hong Kong,
İsveç,
Kanada,
Kore,
Macaristan,
Polonya,
Rusya,
Tayvan ve Türkiye

CeBİT 2008 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnsan Gözünün En fazla Görebileceği Mesafe Dünyanın En Ucuz Arabası Tata 5000 YTL VBScript nedir ? Kullanım Alanları Bilgisayar Nasıl Güvenli Tutulur? Kullanıcılara Özel Güvenlik Önerileri Android Üzerindeki En İyi 3 Anti-Virüs Uygulaması ÖTV indirimi ile Fiyatı düşen 386 araba

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır