Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Arama motoru optimizasyonu

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Arama motoru optimizasyonu
Arama motoru optimizasyonu

Aşağıdaki sorular yanıtladığımız SEO sorularının kısa bir özeti niteliğindedir.*Google, Sitemi Neden Sevmiyor?*”Sitem, temel anahtar kelimeler girildiğinde Yahoo ve MSN’de çıkarken Google’da yer almıyor. Google sitemi neden sevmiyor? (Veyahut, sitem Google’da oldukça iyi bir konumdaydı ama aniden düşüşe geçti. Ceza mı almıştır?)”

SEO biz içerisinde yer alacaksanız veya sadece kişisel işletme sitenizin arama motorlarında yer almasını istiyorsanız, sıralamaların (ve beraberlerinde getirdikleri trafik yoğunluğunun) sabit olmadığını anlamalısınız. Sitenizin en çok aranan anahtar kelime öbekleriniz için sıralamalarda iyi konumlarda bulunması içinizi çok rahatlatıyor olabilir ama sıralamaların sonsuza dek aynı şekilde kalmayacağının farkında olmalısınız.

Arama motorlarını yanıltacak bir uygulamaya girişilmediği sürece sitelerin ceza alması veya yasaklanması söz konusu değildir. Bu yanıltıcı yöntemler genellikle öğeleri gizlemek veya link popülerliğini şişirmeye çalışmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Arama motorlarını kandırmaya çalışmıyorsanız cezalardan korkmanız için bir sebep yok demektir.

Siteniz birdenbire yok olduysa, bunun sebebi muhtemelen büyük bir algoritma değişikliğidir. Arama motorlarının sürekli olarak algoritmaları üzerinde düzenlemeler yapmaları ve yeni sitelerin çıkarılıyor olması sıralamalardaki dalgalanmaların doğal bir seyri izlediğini göstermektedir.

Arama motoru optimizasyonu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Çözüm : Bu Dosyada Değişiklik yapabilmeniz İçin Administrators Size İzin Vermelidir. Google‘ın tarayıcısı Google Chrome Hız Testi Trafik Işıklarının İcadı ve Tarihi Cep Telefonunu Yattığınız Yerde Bulundurmayın Anılarınızı Silmek İster Misiniz? Bu Mümkün! ASUS ZenWatch 3 İncelemesi – Yorumlar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır